Niepubliczne Przedszkole Stowarzyszenia Dobrej Nadziei „Mały Oksford”

Adres: 32-060 Liszki 517

Adres email: przedszkole@malyoksford.pl
Adres strony www: www.malyoksford.pl
Opis: Niepubliczne Przedszkole Stowarzyszenia Dobrej Nadziei „Mały Oksford” w Liszkach finansowane jest ze środków Unii Europejskiej. Przedszkole jest bezpłatne w ramach projektu „Utworzenia Przedszkola ogólnodostępnego w gminie Liszki”. Przedszkole oferuje całoroczną opiekę dla 40 dzieci, wyżywienie w formie cateringu, realizację podstawy programowej w oparciu o program „Ku dziecku” oraz dodatkowe zajęcia edukacyjne: język angielski, zajęcia psychologiczne, logopedyczne, zajęcia promujące równość i tolerancję, małe formy teatralne, ceramikę, rytmikę, gimnastykę ogólnorozwojową oraz taniec towarzyski. W Przedszkolu „Mały Oksford” zapewniamy dzieciom:

• zabawę, naukę oraz profilaktykę trudności rozwojowych,
  • przytulną atmosferę zabawy i nauki,
  • ciepłą i troskliwą opiekę,
  • profesjonalną i wykwalifikowaną opiekę pedagogiczną
  • znakomicie wyposażone sale dydaktyczne
  • wyżywienie (w tym również diety dla dzieci z alergiami)

Serdecznie zapraszamy!

Opis pomieszczeń: Cały lokal został zaadaptowany pod kątem Dzieci, sale są duże, słoneczne, bezpieczne. Jesteśmy placówką oświatową, mamy odbiory SANEPIDU i Straży Pożarnej.

Opis placu zabaw: W przedszkolu codziennie organizowane są zajęcia świeżym powietrzu, spacery, wycieczki lub zabawy.

Wyposażenie: Bogate wyposażenie w pomoce edukacyjne: edukacja językowa, matematyczna, ruchowa, artystyczna. Wszystkie meble i zabawki posiadają atesty i certyfikaty.

Zaplecze sanitarne: Każda sala dydaktyczna posiada bezpośredni dostęp do swojej łazienki.

Posiłki: Cztery posiłki dziennie, dostarczane przez firmę cateringową.

Opieka medyczna: Opieka logopedy i psychologa.

Ramowy rozkład dnia: Osobny dla trzy- i czterolatków, dostępny na stronie internetowej.

Zajęcia dodatkowe: Oferujemy bogaty wachlarz zajęć dodatkowych: język angielski, rytmikę, ceramikę, małe formy teatralne, taniec towarzyski, zajęcia promujące równość i tolerancję oraz zajęcia logopedyczne i psychologiczne.

Opłaty: Bezpłatne.