KRAINA KUBUSIA PUCHATKA

Adres: ul.Waryńskiego 16
71-310 Szczecin
woj. zachodniopomorskie

tel. 693-193-779
fax. brak

Adres email: kpograniczna@o2.pl
Adres strony www: www.opieka-przedszkolna.pl

 

Opis:
Opiekę przedszkolną „Kraina Kubusia Puchatka” , stworzyliśmy 5 lat temu , w pięknej przedwojennej,willi z dużym pełnym zieleni ogrodem , w którym jest plac zabaw dla dzieci w atrakcyjnej spokojnej dzielnicy Pogodno . Nasza placówka ma kameralny charakter, dlatego każde dziecko może liczyć na indywidualne podejście, co jest bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju emocjonalnego malucha w wieku przedszkolnym. Dziecko jest otoczone uśmiechniętym, życzliwym i empatycznym gronem pedagogicznym, osobami które potrafią nie tylko uczyć i wychowywać, ale także czuć, współczuć i rozumieć. Dla rozwoju dziecka konieczne jest to , aby miało kontakty z grupą rówieśniczą w której zaspakajają się jego potrzeby, gdzie uczy się życia i ról społecznych poprzez zabawę.

Godziny otwarcia: 07.00 – 17.00

Opis pomieszczeń: Cały lokal został zaadaptowany pod kątem Dzieci, sale są duże, słoneczne, bezpieczne.

Opis placu zabaw: Plac zabaw znajduje się w pięknym ogrodzie , wyposażonym w huśtawkę, zjeżdżalnię ,piaskownicę oraz domek dla dzieci pełen zabawek zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców.

Wyposażenie: Sale wyposażone są w kolorowe mebelki, ciekawe zabawki oraz pomoce edukacyjne niezbędne do realizacji programu

Zaplecze sanitarne: łazienka, toaleta i umywalka

Posiłki: 4 pyszne i zdrowe posiłki dostosowane do wieku dziecka

Opieka medyczna: w zależności od potrzeb

Ramowy rozkład dnia:

  • 7 .00 do 9 .00 –  gry ,zabawy indywidualne
  • 9.00-9.30  – śniadanko
  • 9.30 -9.45  – czynności higieniczne
  • 9.45-12.30 – zajęcia,zabawy dydaktyczne , tematyczne (dwa razy w tygodniu zabawy z językiem angielskim i rytmiką)- z przerwą o godz.10.30 na 2-gie śniadanie ,w zależności od warunków pogodowych idziemy na spacer lub bawimy się w ogrodzie na placu zabaw.
  • 12.30-13.00 – obiadek
  • 13.00-14.30 – leżakowanie-maluszki a starszaki 30 minut odpoczynku przysłuchaniu bajek
  • 15.00 – podwieczorek
  • 15.20 – do momentu odbioru dziecka przez rodziców zabawy dowolne w kącikach zainteresowań lub zabawy w ogrodzie przedszkolnym

 

Opis zajęć dodatkowych: rytmika, angielski, logopeda,

Opłaty: wszystkie wyszczególnione zajęcia +wyżywienie 700 złotych

 

 

 

 

Tu jesteśmy:


Wyświetl większą mapę

Miasto:

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby móc komentować.